Wykaz programów wychowania przedszkolnego przyjętych

w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021:

1. Program wychowania przedszkolnego ,, PLANETA DZIECI – prawda, dobro, piękno w świecie wartości”autor: Jolanta Wasilewska, wyd. WSiP- realizacja programu w grupach przedszkolnych – 3,4,5,6 latki.

1. Program nauczania języka angielskiego : cyklu „I love Boo” – Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu. Program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat

–  w grupie 6 – latków – „TIGER &FRIENDS STARTER SB” – autorzy: Carol Read, Mark Ormerod, Anna Parr – Modrzejewska;  wyd. Macmilan/ 2020r.

–   w grupie  5 – latków – „I love Boo, poziom B, wyd. MAC, autor: Ewa Wodzicka – Dondziłło,

–  w grupie 4- latków –  „I love Boo, poziom A+ , wyd. MAC, autor: Ewa Wodzicka – Dondziłło,

– w grupie 3 – latków –  „I love Boo, poziom A-,, wyd. MAC, autor: Ewa Wodzicka – Dondziłło,

1. Program nauczania religii dzieci w wieku przedszkolnym „Kochamy dobrego Boga”  nr AZ-O-01/10 – wyd.  Jedność w gr. 3,4,5,6 latki.