Drodzy Rodzice!

W dniu 28.02.2019 roku (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY i SESJA KARNAWAŁOWA (zdjęciowa) dla dzieci, początek balu o godz. 09.30. Bal prowadzi PRepublika SiejkaE-Siejka z Małego Buczka, czas trwania Balu to 2h. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie: z królewnami, księciami, wróżkami, czarownicami, elfami i innymi bohaterami bajek.

W programie również:

• bajkowe piosenki,
  • tańce i bańki mydlane
  • konkursy i zagadki
  • wybór księcia i księżniczki balu oraz wiele innych atrakcji.

Sesja karnawałowa (zdjęciowa):

• Bal karnawałowy w albumie A5 – 2 zdjęcia 15x21cm (10zł szt.) + 4 zdjęcia 10x15cm (5zł szt.)
  • Bal karnawałowy w albumie A5 + GRUPOWE – 2 zdjęcia 15x21cm (10zł szt.) + 2 zdjęcia 10x15cm (5zł szt.) + zdjęcie grupowe (10zł)

Fotograf przywozi tło scenkowe. Zestaw sprzedawany jest w dwóch wersjach. Całość jest elegancko opakowana.