Świąteczne spotkania w przedszkolu – 10.01.2018r.

Pierwsze dni stycznia upływały w przedszkolu pod znakiem bożonarodzeniowych jasełek. Przedstawienie odbywało się w pięknej scenerii przywołującej magiczny świąteczny nastrój. Dzieci z grupy „Wesołe jeże” w dniu 04.01.2018r wystąpiły przed swoimi rodzicami i rodzeństwem, a w dniu 05.01.2018r przed kolegami z grupy „0” Szkoły Podstawowej w Baranowie. Mali aktorzy we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców prezentowali się doskonale. Z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci za artystyczny występ zebrały zasłużone oklaski od zaproszonych gości.

Na zakończenie wychowawczynie: Anna Kruk i dyrektor Barbara Toryfter złożyły wszystkim noworoczne życzenia.