Zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017 – grupa „KRASNOLUDKI”

Dnia 23.06.2017r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Specjalnie na tę okazję grupa „Krasnoludki” – 6-latki wraz z wychowawczyniami  Panią Agnieszką Zalewska i Panią Agnieszką Deptuła przygotowali program artystyczny i dekorację sali.

Absolwenci zaprezentowali program artystyczny-  pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili to wielkimi brawami.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, upominki zakupione przez Radę Rodziców, a rodzice podziękowania za współpracę, życzliwość i okazywaną pomoc.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i występów na YouTube:

Podziękowanie dla Rodziców