14 października 2020r – Święto Edukacji Narodowej

Był to szczególny dzień dla pracowników przedszkola w Baranowie. Dzieci z grupy „Biedroneczki” poprzez tańce, piosenki i wiersze wyraziły swoją wdzięczność wychowawcom oraz całemu personelowi przedszkola za serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Na zakończenie części artystycznej, odśpiewaniu 100 lat, pracownicy przedszkola obdarowani zostali pięknymi różami od Rady Rodziców. Pani dyrektor B. Toryfter złożyła nauczycielom serdeczne podziękowania za dotychczasowy wkład pracy dydaktyczno- wychowawczy i życzyła nieustającej satysfakcji z wykonywania tego trudnego zawodu, entuzjazmu i radości oraz dalszych satysfakcjonujących osiągnięć w pracy zawodowej.  Pracownikom administracji i obsługi podziękowała za wzorową pracę życząc wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, spełnienia najskrytszych marzeń i optymizmu.