Bal karnawałowy – 28.02.2019r.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są tańce. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu wrażeń i radości.

W dniu 28.02.2019 r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrały się za bohaterów różnych bajek. W salach można było spotkać motylki, pszczółki, wróżki, królewny, piratów, Batmanów i wiele, wiele innych postaci.

Zabawę poprowadził zespół Republica „Siejka – Siejka” z Małego Buczka. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych jak i grupowych. Wszyscy uczestnicy  przeszli do sali balowej, która pięknie udekorowana wprowadziła dzieci w baśniowy nastrój. Nasz wesoły Klaun zachęcał wszystkich do wspaniałej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły a uśmiech i zadowolenie nie znikało z ich twarzy.

Wesoła zabawa umożliwiła przedszkolakom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej, radosnej i karnawałowej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz słodkiego poczęstunku.