10.11.2020r.- Recytatorski konkurs patriotyczny  „Każdy przedszkolak, to mały Polak”.

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska cała” w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy konkurs recytatorski. Jego celem było popularyzowanie poezji o tematyce patriotycznej, kształtowanie postaw szacunku do historii oraz rozwijanie recytatorskich uzdolnień. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom opanowania repertuaru oraz recytacji. Komisja w składzie Pani Dyrektor Barbara Toryfter, pani Joanna Piórkowska i pani Agnieszka Deptuła, wyłoniła zwycięzców:

Kategoria 3-4- latki

I miejsce- Alicja Moszczyńska

II miejsce- Magdalena Gwiazda

III miejsce- Amelia Gers

Kategoria 5-6 latki

I miejsce- Patryk Krakowiecki, Arkadiusz Darkowski

II miejsce – Natalia Zielińska, Amelia Mróz

III miejsce- Marcelina Korzeniecka

Wyróżnienie- Milena Grzyb, Julia Budna

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy,

a Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do Konkursu.