Gminne Przedszkole w Baranowie

„Bal karnawałowy 2023”

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 6 lutego 2023 r. 

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, Można było spotkać wróżki, księżniczkimotylki, biedronki, pszczółki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, smoka, lekarza, czarownicę, tygrysa,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy, która przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki granej przez zespół „Orły
FM”
, porywającej do tańca oraz brały udział w konkursie „Co to za bajka?”. 

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.