Gminne Przedszkole w Baranowie

Bal karnawałowy- 25.02.2020r.

Grupa „Krasnoludki” 

 

Grupa „Pszczółki”

 

Grupa „Zielone żabki”

 

Grupa „Biedroneczki”

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. Rodzice przygotowali dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów, policjantów, żołnierzy- pojawiły się również postacie z ulubionych bajek takie jak Elsa, Spiderman czy Batman. Wesoła zabawa i tańce przeplatały się z prezentacją strojów. Nie zabrakło znanych hitów disco polo oraz utworów z repertuaru dziecięcego. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Bardzo dziękujemy zespołowi PRESTIGE za wspaniałą oprawę muzyczną

 oraz Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla dzieci.