Gminne Przedszkole w Baranowie

Cyrk „SZOK” – 16.03.2017r.

16 marca 2017r. gościliśmy w naszym przedszkolu Cyrk „SZOK”. Wszystkie dzieci – począwszy od maluchów aż do starszaków – z zapartym tchem śledziły występy artystów cyrkowych. Klaun swym miłym, a zarazem śmiesznym wyglądem wzbudzał radość przedszkolaków. Jego żartobliwie pokazy powodowały wśród dzieci  szczery śmiech i aplauzy. Akrobacje w wykonaniu „Supermena”, człowieka na szczudłach oraz „ślimaka” otrzymały gromkie brawa.  Dzieci chętnie angażowały się do wspólnych zabaw z artystami, takich jak jazda na jednokołowym bicyklu  i miniaturowym rowerze, akrobacje z hula- hop czy sztuczki iluzjonistyczne. Te ostatnie wywołały zdziwienie i nie lada zaciekawienie. Szczególnie dużo emocji wzbudził treser z  wężem, którego owinął  sobie wokół szyi. Każde odważne dziecko mogło pogłaskać gada. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał zwierzątko-balonik. Pokaz dostarczył dzieciom miłych wrażeń, wiele radości i niezapomnianych emocji.