Gminne Przedszkole w Baranowie

Dzień Babci i Dziadka – 22.01.2019r.

„Kochani dziś okazja rzadka,

Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie jest ich razem czworo

co można sprawdzić, gdy się zbiorą”

22 stycznia 2019 roku o godzinie 1000 w GOKSiR w Baranowie rozpoczęło się uroczyste świętowanie Dnia Babci i Dziadka, przygotowane przez  Gminne Przedszkole w Baranowie.

Gości powitała pani dyrektor Barbara Toryfter i złożyła seniorom życzenia  z okazji ich święta. Wnuczęta wyraziły wdzięczność za troskę, opiekę i miłość poprzez prezentację umiejętności wokalnych, artystycznych i tanecznych. Każda grupa przedszkolna przygotowała specjalny program artystyczny. Było wiele radości, wzruszeń i dumy w blasku fleszy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć, dziadków i wnucząt były świadectwem jak ważne jest takie święto oraz rodzinne, wspólne świętowanie a także spędzenie wolnego czasu.

         Dzieci wręczyły laurki, śpiewały 100 lat i zaprosiły gości na słodki poczęstunek przy herbatce przygotowany przez rodziców i pracowników przedszkola.