Gminne Przedszkole w Baranowie

Dzień Babci i Dziadka 30.01.2018 r.

”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”

  Dzień Babci i Dziadka to szczególny czas, w którym możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud, oddanie oraz za wszystko to, co od nich otrzymujemy codziennie. 30 stycznia 2018 r. dzieci z naszego przedszkola zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków do GOKSiR na uroczystość z okazji ich święta.  Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały układy taneczne. Zaśpiewały 100 lat i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Było wiele zruszeń ale również uśmiechu, radości oraz dumy ze swoich wnucząt. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.  Życzenia seniorom złożyła również Pani Dyrektor Barbara Toryfter oraz wójt Gminy Baranowo Henryk Toryfter. Po  zakończonej części artystycznej dziadkowie zostali zaproszeni na ciepłą herbatę i słodki poczęstunek.

Dziękujemy za tak liczne przybycie wszystkim babciom i dziadkom, oraz jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

„Józefie stajenki nie szukaj” – śpiewa Kacper Bastek i Zuzanna Darkowska z grupy „Wesołe jeżyki”