Gminne Przedszkole w Baranowie

Dzień Edukacji Narodowej – 13.10.2016r.

14 października w przedszkolu to święto wszystkich pań, które oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. W tym roku akademię przygotowała Pani Anna Kruk z dziećmi z grupy 5 latków „Wesołe jeże”.  Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając
i recytując wiersze oraz tańcząc  walca dla wszystkich pracowników przedszkola. W ten sposób przedszkolaki chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Święto to uświetniły życzenia złożone wraz z kwiatami przez naszych wspaniałych Rodziców. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Barbarę Toryfter dodały wszystkim pracownikom sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają nas w pracy z dziećmi.