Gminne Przedszkole w Baranowie

Dzień Edukacji Narodowej- 13.10.2017r.

Dzień Edukacji Narodowej- 13.10.2017r.

13 październik w tym roku to był wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu, ponieważ obchodziliśmy wtedy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość przygotowały pani Barbara Socha i pani Anna Darkowska, które z grupą 5- latków podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Podczas prezentacji każda Pani otrzymała różę oraz korale z jarzębiny wykonane przez dzieci w domu ze swoimi rodzicami. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek i tańca. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały Paniom Sto lat! Rada Rodziców przygotowała pyszny tort.

Pani Dyrektor w imieniu całej Rady Pedagogicznej i personelu administracyjno- obsługowego podziękowała dzieciom za wspaniały występ oraz pani Basi Socha i pani Annie Darkowskiej za przygotowanie przedszkolaków do uroczystości. Wszystkim zaś pracownikom Gminnego Przedszkola w Baranowie Pani Dyrektor z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyła serdeczne życzenia, realizacji planów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, aby codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji oraz poczucia spełnianej misji.