Gminne Przedszkole w Baranowie

Dzień Edukacji Narodowej 13.10.2021 r.

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. W tym uroczystym dniu grupa ,,Zielone Żabki” zaprosiła wszystkie Panie, przedstawicieli rodziców i dzieci z innych grup na część artystyczną. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, piosenek i gorących życzeń, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną pracę, oddanie i wychowanie. Na zakończenie każda Pani dostała od dzieci czerwoną różyczkę. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i cukierkami. Pani dyrektor Anna Darkowska skierowała do wszystkich pracowników przedszkola, wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Nie zabrakło również gorących życzeń od przedstawicieli rodziców. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.