Gminne Przedszkole w Baranowie

„Dzień Edukacji Narodowej”

W piątek 13.10.2023 r. w naszym Przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. W tym szczególnym, dla pracowników oświaty, dniu grupa Biedronki, pod opieką Pani Anny Kruk przedstawiła wspaniały program artystyczny. Nasze przedszkolaki oraz przedstawicielka Rady Rodziców dziękowały pracownikom za trud wkładany w codzienną pracę, opiekę, życzliwość, czyste sale i pyszne posiłki. Obejrzały również prezentację dotyczącą tego święta. Na zakończenie tej pięknej uroczystości, wszystkie dzieci odśpiewały „Sto lat” pracownikom Gminnego Przedszkola w Baranowie.

Przy tej okazji życzymy koleżankom i kolegom po fachu oraz wszystkim pracownikom oświaty wytrwałości w dążeniu do celów, sukcesów na polu zawodowym i prywatnym oraz ciągłego rozwoju. (red. A.Kruk)