Gminne Przedszkole w Baranowie

Kubusie Puchatki żegnały przedszkole – 19.06.2019r.

Dzień 19.06.2019r. był dla nas wyjątkowy, uroczysty, radosny i pełen wzruszeń. Odbyła się bowiem uroczystość  pożegnania starszaków.

Skończył się 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z maluszków stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc  wejść w kolejny, nowy etap życia. Dzieci pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowały montaż słowno- muzyczny. Były też życzenia, podziękowania i kwiaty dla wszystkich pracowników przedszkola, rodziców i dzieci. Absolwenci otrzymali dyplomy i upominki. Nie zabrakło poczęstunku przygotowanego przez rodziców.