Gminne Przedszkole w Baranowie

Lista dzieci przyjętych do Gminnego Przedszkola w Baranowie na rok szkolny 2022/2023

                                                                                                       Baranowo,08.04.2022

Lista dzieci przyjętych  do Gminnego Przedszkola w Baranowie

na rok szkolny 2022/2023

GRUPA  I   /Rocz. 2019/

L.p. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Abramczyk Antoni 2019r.
2. Budna Oliwia 2019r.
3. Canuci Adam 2019r.
4. Darmochwał Fabian 2019r.
5. Deptuła Dominik 2019r.
6. Grabowska Łucja 2019r.
7. Kacprzak Hanna 2019r.
8. Kord Weronika 2019r.
9. Laska Stanisław 2019r.
10. Malon Marek 2019r.
11. Mydło …. 2019r.
12. Olender Zofia 2019r.
13. Orzeł Kajetan 2019r.
14. Orzoł Aleksander 2019r.
15. Orzoł Laura 2019r.
16. Orzoł Filip Jacek 2019r.
17. Siwek Aleksander 2019r.
18. Panuś Magdalena 2019r.
19. Tabaka Alicja 2019r.
20. Tabaka Antoni 2019r.
21. Tabaka Mikołaj 2019r.
22. Toryfter Jan 2019r.

 GRUPA II    /Rocz. 2018- 2019/

L.p. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Baranowska Anna 2019r
2. Brodowski Olaf 2018r.
3. Ciężar Zofia 2018r
4. Domurad Kornelia 2019r
5. Dynarowska Katarzyna 2019r
6. Dynarowski Piotr 2017r
7. Kacprzak Maria 2019r
8. Malon Filip 2018r
9. Michalak Jakub 2018r
10. Mocek Konrad 2018r
11. Moszczyńska Oliwia 2019r.
12. Moszczyńska Martyna 2019r
13. Panuś Stanisław 2019r
14. Stolarczyk Aleksander 2019r
15. Szcześniak Szymon 2018r
16. Taperek Marcelina 2019r
17. Tyc Zofia Michalina 2019r
18. Walerzak Kacper 2018r
19. Walerzak Szymon 2018r
20. Wasilewska Blanka 2018r.
21. Witkowska Zuzanna 2018r

                    GRUPA III   / Rocz. 2018/

L.p. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Abramczyk Daria 2018r.
2. Baranowski Mateusz 2018r.
3. Ciak Emilia 2018r.
4. Deptuła Amelia 2018r.
5. Demurat Adam 2018r.
6. Dobrzyński Kacper 2018r.
7. Fonk Stanisław Michał 2018r.
8. Gąska Oliwia 2018r.
9. Grad Amelia 2018r.
10. Job Zuzanna 2018r.
11. Kaczorek Adam 2018r.
12. Mąka Zuzanna 2018r.
13. Orzoł Amelia 2018r.
14. Orzoł Hanna 2018r.
15. Prusik Piotr 2018r.
16. Stefaniak Marcelina 2018r.
17. Stolarczyk Zuzanna 2018r.
18. Przywojski Aleksander 2018r.
19. Sakowska Klara 2018r.
20. Toryfter Katarzyna 2018r.
21. Tabaka Wojciech 2018r.
22. Zyra Wojciech 2018r.

GRUPA IV    /Rocz. 2017/

    Lp. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Ambo Błażej 2017r.
2. Ambo Marcin              2017r.
3. Gąska Zuzanna 2017r.
4. Jurczak Katarzyna 2017r.
5. Kacprzak Jan 2017r.
6. Kaczor Wojciech 2017r.
7. Kalinowski Mikołaj 2017r.
8. Koszykowski Maciej 2017r.
9. Krakowiecka Hanna 2017r.
10. Michalak Nataniel 2017r.
11. Modzelewski Paweł 2017r.
12. Moszczyńska Alicja 2017r.
13. Murach Filip        2017 r.
14. Murach Hania 2017r.
15. Murach Zosia 2017r.
16. Mydło Filip 2017r.
17. Mydło Kamil 2017r.
18. Orzoł Alicja 2017r.
19. Orzoł Filip 2017r.
20. Orzoł Hubert 2017r.
21. Panuś Liliana 2017r.
22. Panuś Stanisław 2017r.
23. Szutkowski Adam 2017r.

GRUPA V      /Rocz. 2017/

Lp. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Bakuła Miłosz 2017r.
2. Deptuła Adam 2017r.
3. Domurad Jaśmina 2017r.
4. Gąska Filip 2018r.
5. Gąska Natalia 2018r.
6. Gozdek Oliwia 2018r.
7. Jabłoński Maciej 2018r.
8. Kaczmarczyk Gabriel 2018r.
9. Kaliściak Dawid 2018r.
10. Kulesza Hanna 2018r.
11. Krawczyk Kacper 2018r.
12. Kuzia Amelia 2018r.
13. Mydło … 2018r.
14. Orzoł Cezary 2018r.
15. Szczepańska Emilia 2018r.
16. Talarski Jakub Wojciech 2018r.
17. Topa Wojciech 2018r.
18. Tyc Ignacy 2018r.
19. Zawadzka Lena Maria 2018r.