Gminne Przedszkole w Baranowie

Lista dzieci przyjętych do Gminnego Przedszkola w Baranowie na rok szkolny 2021/2022

                                                                                                       Baranowo.2020.04.08.

Lista dzieci przyjętych  do Gminnego Przedszkola w Baranowie

na rok szkolny 2021/2022

 GRUPA  I   /Rocz. 2015-2016/

L.p. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Abramczyk Amelia 2015r.
2. Budna Amelia 2015r.
3. Budna Julia 2016r.
4. Chodkowska Antonina 2016r.
5. Daniszewska Natalia 2015r.
6. Deptuła Julia 2015r.
7. Deptuła Nikola 2015r.
8. Deptuła Szymon 2015r.
9. Duch Milena 2015r.
10. Głowacka Maja 2015r.
11. Jurczak Aleksandra 2015r.
12. Kaczmarski Oskar 2015r.
13. Kłos Natalia 2015r.
14. Kostecki Olaf 2015r.
15. Krakowiecki Stanisław 2015r.
16. Kuciejczyk Igor 2015r.
17. Lisiewska Maja 2015r.
18. Łada Nadia 2015r.
19. Michalak Nikola 2015r.
20. Orzoł Dominik 2015r.
21. Prusik Julia Elżbieta 2015r.
22. Skorupski Marcel 2015r.
23 Stolarczyk Filip 2015r.
24. Ślaska Michalina 2015r.
25. Żyśk Blanka 2015r.

Baranowo.2020.04.08.

Lista dzieci przyjętych do Gminnego Przedszkola w Baranowie

na rok szkolny 2021/2022

             GRUPA II    /Rocz. 2015/2016/2017/

L.p. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Bielacka Maria 2015r
2. Deptuła Mateusz 2015r.
3. Kalinowska Maja 2015r
4. Murach Mikołaj 2015r
5. Olszewski Kacper 2015r
6. Bąkowski Grzegorz 2016r
7. Bielacka Hanna 2016r
8. Deptuła-Czarniak Bartłomiej Antoni 2016r
9. Deptuła Szymon 2016r
10. Golan Marcel 2016r
11. Grad Jan 2016r
12. Gwiazda Magdalena 2016r
13. Kozon Aleksander 2016r
14. Mydło Lena 2016r
15. Obrębski Szymon 2016r
16. Olszewski Wojciech 2016r
17. Osowiecka Barbara 2016r
18. Siwek Natan 2016r
19. Toryfter Nikodem 2016r
20. Wasilewski Krystian 2016r
21. Bakuła Miłosz 2017r.
22. Deptuła Adam 2017r.
23. Gąska Natalia 2017r.
24. Kulesza Hanna 2017r.
25. Kaczmarczyk Gabriel 2017r.

Baranowo.2020.04.08.

 Lista dzieci  przyjętych do Gminnego Przedszkola w Baranowie

na rok szk. 2021/2022

                    GRUPA III   / Rocz. 2016/

L.p. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Abramczyk Adrianna 2016r.
2. Baranowska Adrianna 2016r.
3. Berk Radosław 2016r.
4. Białczak Patryk 2016r.
5. Fąk Amelia 2016r.
6. Gąska Grzegorz 2016r.
7. Gers Amelia 2016r.
8. Kacprzak Zofia 2016r.
9. Komosa Lena 2016r.
10. Korzeniecka Maja 2016r.
11. Krakowiecka Iga 2016r.
12. Moszczyńska Łucja 2016r.
13. Mydło Lilia 2016r.
14. Orzeł Szymon 2016r.
15. Orzoł Jagoda 2016r.
16. Orzoł Pola 2016r.
17. Prusik Weronika Faustyna 2016r.
18. Sakowska Karolina 2016r.
19. Suska Bartosz 2016r.
20. Symołon Kamil 2016r.
21. Szulc Mariola 2016r.
22. Szurnicka Aleksandra 2016r.
23. Tabaka Julia 2016r.
24. Tabaka Miłosz 2016r.
25. Zyśk Maciej 2016r.

Baranowo.2020.04.08.

Lista dzieci przyjętych do Gminnego Przedszkola w Baranowie

na rok szkolny 2021/2022r

                GRUPA IV    /Rocz. 2017/

    Lp. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Ambo Błażej 2017r.
2. Ambo Marcin 2017r.
3. Gąska Zuzanna 2017r.
4. Jurczak Katarzyna 2017r.
5. Kacprzak Jan 2017r.
6. Kaczor Wojciech 2017r.
7. Kalinowski Mikołaj 2017r.
8. Koszykowski Maciej 2017r.
9. Krakowiecka Hanna 2017r.
10. Michalak Nataniel 2017r.
11. Modzelewski Paweł 2017r.
12. Moszczyńska Alicja 2017r.
13. Murach Filip 2017 r.
14. Murach Hania 2017r.
15. Murach Zosia 2017r.
16. Mydło Filip 2017r.
17. Mydło Kamil 2017r.
18. Orzoł Alicja 2017r.
19. Orzoł Cezary 2017r.
20. Orzoł Filip 2017r.
21. Orzoł Hubert 2017r.
22. Panuś Liliana 2017r.
23. Panuś Stanisław 2017r.
24. Szutkowski Adam 2017r.
25. Tyc Ignacy 2017r.

Baranowo.2020.04.08.

Lista dzieci  przyjętych do Gminnego Przedszkola w Baranowie

na rok szk. 2021/2022

            GRUPA V      /Rocz. 2017/2018/

Lp. Nazwisko i imię Rok ur.
1. Kaliściak Dawid 2017r.
2. Matusiak Oliwier 2017r.
3. Topa Wojciech 2017r.
4. Baranowski Mateusz 2018r.
5. Ciak Emilia 2018r.
6. Deptuła Amelia 2018r.
7. Demurat Adam 2018r.
8. Dobrzyński Kacper 2018r.
9. Fonk Stanisław Michał 2018r.
10. Gąska Oliwia 2018r.
11. Grad Amelia 2018r.
12. Kaczorek Adam 2018r.
13. Mąka Zuzanna 2018r.
14. Orzoł Amelia 2018r.
15. Orzoł Hanna 2018r.
16. Prusik Piotr 2018r.
17. Przywojski Aleksander 2018r.
18. Sakowska Klara 2018r.
19. Stefaniak Marcelina 2018r.
20. Stolarczyk Franciszek 2018r.
21. Tabaka Wojciech 2018r.
22. Tabaka Zofia 2018r.
23. Toryfter Katarzyna 2018r.
24. Witkowska Zuzanna 2018r.
25. Zyra Wojciech 2018r.

Lista dzieci znajdujących się na liście rezerwowej:

 /dzieci wymienione poniżej  rocz. 2018zostaną przyjęci do przedszkola wg. kolejności jak tylko zwolnią się miejsca. Natomiast dzieci z rocz. 2019 zostaną przyjęci w drugim półroczu roku szk. 2021/2022 /o ile będą wolne miejsca w przedszkolu/.

  1. Bieńkowski Szymon   –  2018r
  2. Abramczyk Daria –  2018r
  3. Job Zuzanna –   2018r
  4. Domurad Kornelia  –  2019r
  5. Panuś Magdalena   –  2019r
  6. Olender Zofia              –  2019r

 

Baranowo, dn. 08.04.2021r.