Gminne Przedszkole w Baranowie

„Międzynarodowy Dzień Strażaka – 4 maja 2022 r.”

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka.

Z tej okazji nasze przedszkolaki odwiedziły Jednostkę OSP w Baranowie. Strażacy zademonstrowali sprzęt, który jest na wyposażeniu straży, przypomnieli numery alarmowe oraz przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa pożarowego.

Dzieci miały okazję przejechać się wozem strażackim oraz gasić prowizoryczny pożar.

Przekazaliśmy także wspólnie wykonaną laurkę w podziękowaniu za trud pracy strażaka.
Jeszcze raz życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Trudna służba strażaka niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

Grupa „Smerfy”
Grupa „Pszczółki”
Grupa „Krasnoludki”
Grupa „Zielone żabki”
Grupa „Biedroneczki”