Mikołajki

11 grudnia 2015r.  dzieci w naszym przedszkolu miały przyjemność obejrzeć przedstawienie p.t. „Zimowa zagadka czyli kto porwał śnieg w wykonaniu aktorów Teatru „AKADA” . Opowiadało ono jak zły chochlik ukradł klucz do magicznej maszyny, która produkuje śnieg, bez którego nie mógł przybyć Święty Mikołaj. Na szczęście dziewczynka z pomocą dobrej królowej śniegu odnalazła magiczny klucz, dzięki któremu przedszkole zasypał magiczny śnieg. Chwilę później, odwiedził nas przemiły gość- Święty Mikołaj. Zanim rozdał prezenty, porozmawiał z dziećmi, spytał czy były grzeczne. Gdy uzyskał wyczerpującą odpowiedź, wręczył każdemu dziecku prezent i chętnie uśmiechał się do zdjęć. Przedszkolaki z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą znów bardzo grzeczne!