„Nasza Pani Dyrektor”

10 stycznia 2023 r. przedszkolaki z grupy Żabki poznały zawód dyrektora w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu ,,Choć przedszkolak jeszcze mały – zawód znajdzie doskonały”. Dzieci odwiedziły Panią Dyrektor w jej gabinecie. Podczas wizyty Pani Ania opowiedziała przedszkolakom czym na co dzień zajmuje się w swojej pracy, pokazała narzędzia, które wykorzystuje  oraz zachęciła dzieci, by przychodziły do niej zawsze, kiedy będą miały taką potrzebę. Podczas wizyty dzieciom bardzo spodobały się segregatory, które wspólnie z Panią Dyrektor przeliczały w poszczególnych szafkach, a także pieczątki, które mogły oglądać oraz wykonać samodzielnie nimi stempel. Na koniec każde dziecko spróbowało narysować portret Naszej Pani Dyrektor.