OGŁOSZENIE! Zawieszenie zajęć wychowawczo – dydaktycznych.

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej  wynikającą z konieczności zapobiegania rozpowszechnianiu się koronawirusa

do 26 kwietnia 2020 roku

funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone,

dlatego też na stronie internetowej naszego przedszkolaDla rodziców”  w zakładce „Ciekawe strony internetowe” znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji zabaw, ćwiczeń, gier, doświadczeń, piosenek, które umilą Państwa czas wspólnie spędzony z dzieckiem , w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia tej strony i skorzystania z naszych propozycji.  Strona będzie aktualizowana.

(kliknij w link aby przeczytać)

Apel do rodziców/prawnych opiekunów. Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Warszawie.

O dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania przedszkola będziemy informować Państwa na bieżąco.