Gminne Przedszkole w Baranowie

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka- 21.09.2020r.

Dnia 21.09.2020r. w Gminnym Przedszkolu w Baranowie świętowaliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Tego dnia pani dyrektor Barbara Toryfter powitała wszystkie dzieci na podwórku przedszkolnym, złożyła życzenia przedszkolakom oraz zaprosiła do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Dzieci odśpiewały hymn „Dzień Przedszkolaka”, a następnie bawiąc się przy największych przebojach, brały udział w zabawach integracyjnych oraz konkurencjach sportowych. Uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej i balonów. Konkurencjami, które wzbudziły ogromną radość wśród dzieci były: bieg z jajkiem, „sadzenie” ziemniaków oraz pokonywanie przeszkód przy użyciu kółek do ćwiczeń. Z ogromnym zaangażowaniem brały udział w konkursach, dopingując także kolegów i koleżanki głośnymi i radosnymi okrzykami. Na twarzach przedszkolaków było widać uśmiechy, co świadczyło o wspaniałej zabawie. Na zakończenie każda grupa przedszkolna otrzymała dyplom, co sprawiło, że dzieci poczuły się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Szczęśliwe przedszkolaki przemaszerowały ulicami Baranowa, machając kolorowymi balonikami.