Gminne Przedszkole w Baranowie

PASOWANIE W GRUPIE „SMERFY” I „ZIELONE ŻABKI”- 27.10.2020r.

 

 

Dzień 27 października 2020r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grup „Smerfy” i „Zielone żabki”. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Obchody rozpoczęły się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Śpiewały więc poznane piosenki, pięknie recytowały wierszyki oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych.  Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, pomagać kolegom i koleżankom a przede wszystkim być dzielnym i grzecznym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała włączenia do społeczności przedszkolnej każdego dziecka poprzez dotknięcie ramienia specjalnym ołówkiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz medal.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dla dzieci poczęstunku.