Gminne Przedszkole w Baranowie

Piknik rodzinny – 06.06.2017r.

Dnia 06.06.2017r. odbyło się w naszym przedszkolu Święto Rodziny. Rodzinne świętowanie obchodzone było w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie. Przedszkolaki spędziły miły i atrakcyjny dzień ze swoimi rodzicami. Przedstawiły tańce, których uczyły się na rytmice. Zabawy i konkursy prowadził zespół „Bąbel- Ziombel” z Siedlec, uatrakcyjniając czas dzieciom oraz wszystkim gościom, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w „Pikniku rodzinnym”. Tańcem, śpiewem, wesołą muzyką zespół zapewnił doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. W trakcie występu nie zabrakło pokazów sztuczek magicznych i eksperymentów chemicznych. Każde dziecko otrzymało upominek w postaci balonika oraz cukierka. Uroczystość zakończył rodzinny grill na powietrzu. Dzień ten obfitował w różne atrakcje, które były możliwe dzięki rodzicom i sponsorom.

GMINNE PRZEDSZKOLE W BARANOWIE

serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc

i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości

i poczęstunku dla dzieci.

Serdeczne podziękowanie kierujemy również dla sponsorów: 

Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita w Baranowie

Pani Edyty Filipowicz- kierownik sklepu „Market Prim” w Baranowie,

SPS „Handel Market Prim” w Baranowie,

Właścicielom piekarni „Sezam” w Baranowie Państwu: Jolancie i Edwardowi Włodarczyk,

Państwu: Bożenie i Janowi Szulc,

Państwu: Monice i Waldemarowi Grabowskim,

Panu Łukaszowi Mroczkowskiemu z Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „Getmor”.