„Pożegnania nadszedł czas…”

Dnia 25.06.2021r. o godz. 1030 grupa „Pszczółki” uroczyście pożegnała przedszkole. Dzieci przedstawiły montaż słowno- muzyczny dla zaproszonych gości. W uroczystości wzięli udział Rodzice, Rada Pedagogiczna i przedstawiciele Urzędu Gminy, pan wójt Henryk Toryfter, pan Kazimierz Rzewnicki. Rada Rodziców oraz pan wójt pożegnali panią Dyrektor, która w tym roku odchodzi na emeryturę. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim współpracownikom i Rodzicom za wspólnie spędzone lata, miłą i zgodną współpracę. Na pamiątkę pobytu przedszkola 6- latki otrzymały dyplomy, upominki i maskotki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

Wszystkim absolwentom życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia na nowym etapie edukacji!