Gminne Przedszkole w Baranowie

„POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA 2022”

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami nadszedł czas pożegnania absolwentów naszego przedszkola z grupy „Biedroneczki”. Dzieci wystąpiły w uroczystym programie artystycznym, w którym wspominały swoją naukę i zabawę w minionych czterech latach w przedszkolu. Dziękowały Wszystkim Paniom za wspaniałą opiekę, trud związany z ich wychowaniem i nauką.

W tej uroczystej chwili pojawiły się łzy wzruszenia, obietnice zachowania minionych chwil w pamięci oraz serdeczne życzenia dalszych sukcesów, tym razem na drodze szkolnej. Wzruszeni byli wszyscy, również rodzice absolwentów, którzy podkreślali wdzięczność za owocną współpracę. Paniom nauczycielkom, woźnym, kucharkom oraz tym, którzy ciężko pracowali, aby okres przedszkolny upłynął w beztroskiej atmosferze.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała osobom zaangażowanym w trud edukacji przedszkolnej, życzyła dzieciom udanych wakacji, a od września sukcesów w nowej szkole. Na koniec wszystkie dzieciaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz maskotki. (op. A.Kruk)