Gminne Przedszkole w Baranowie

„Pożegnanie grup przedszkolnych 20.06.2023”

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami nadszedł czas pożegnania przedszkolaków z grupy „Smerfy” i „Krasnoludki”. Dzieci wystąpiły w uroczystym programie artystycznym, w którym wspominały swoją naukę i zabawę w minionych trzech latach w przedszkolu. Dziękowały Wszystkim Paniom za wspaniałą opiekę, trud związany z ich wychowaniem i nauką.

W tej uroczystej chwili pojawiły się łzy wzruszenia, obietnice zachowania minionych chwil w pamięci oraz serdeczne życzenia dalszych sukcesów. Wzruszeni byli wszyscy, również rodzice, którzy podkreślali wdzięczność za owocną współpracę. Wychowawcom, Paniom z obsługi i Paniom kucharkom oraz tym, którzy ciężko pracowali, aby okres przedszkolny upłynął w beztroskiej atmosferze.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała osobom zaangażowanym w trud edukacji przedszkolnej, życzyła dzieciom udanych wakacji, a od września sukcesów w zerówce. Na koniec wszystkie dzieciaki otrzymały dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców.