Gminne Przedszkole w Baranowie

Przedszkolaki z wizytą u weterynarza – 19.05.2017r.

19 maja 2017r. w ramach realizacji kręgu tematycznego pt. „Moje zwierzątko” przedszkolaki z grupy II „Wesołe jeże” wraz z wychowawczynią odwiedziły gabinet  weterynaryjny Bartłomieja Michalskiego w Baranowie. Dzięki uprzejmości pani Marleny Szurnickiej, dzieci miały możliwość poznać miejsce, gdzie leczy się zwierzęta. Dowiedziały się jak dbać o swoje zwierzaki domowe oraz usłyszały wiele ciekawych informacji o pracy weterynarza. Dowiedziały się, jak ważne są szczepienia zwierząt oraz właściwa dieta. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i chętnie opowiadały o swoich małych przyjaciołach i ich problemach ze zdrowiem. W podziękowaniu za gościnę wręczyły pani Marlenie portrety swoich czworonożnych przyjaciół.

Przedszkolaki pięknie dziękują za spotkanie!