Gminne Przedszkole w Baranowie

Przegląd kolęd i pastorałek – 16.01.2020r.

W dniu 16 stycznia 2020 roku przedszkolaki z grupy „Krasnoludki” wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez GOKSiR w Baranowie. Celem konkursu było kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, rozwijanie zainteresowań muzycznych, kształtowanie właściwych postaw podczas prezentacji wokalnej oraz promocja młodych talentów.

kliknij w link poniżej i posłuchaj

„Bosy pastuszek” – śpiewa Antonina Kuciejczyk.

Jury w składzie Pan Henryk Gadomski i Pani Elżbieta Bogdanowicz przyznała

Antoninie Kuciejczyk I miejsce

i zaprosiła do udziału w uroczystym Koncercie Galowym, który odbył się w dniu 26 stycznia o godz. 15.00 w GOKSiR w Baranowie.

 

„Opowieść gwiazdki” – śpiewa Nikola Olender

„Kolęda na dzwonkach” – śpiewa Alicja Ogonowska