Gminne Przedszkole w Baranowie

Przegląd kolęd i pastorałek- 18.01.2019r.

18.01.2019r. przedszkolaki z grupy „Kubusie Puchatki” wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez GOKSiR w Baranowie.

Celem konkursu było kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, rozwijanie zainteresowań muzycznych, kształtowanie właściwych postaw podczas prezentacji wokalnej oraz promocja młodych talentów. Konkurs przebiegał w miłym i świątecznym nastroju.

Dziewczynki: Amelia Krawczyk, Zuzia Mróz, Martyna Filipowicz i  Sandra Tyc z dużym zaangażowaniem i uśmiechem wystąpiły na scenie.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami. 

 

„Gore gwiazda Jezusowi” – śpiewa Sandra Tyc.

   „Pójdźmy wszyscy do stajenki” – śpiewa Martyna Filipowicz 

Osoby wyróżnione przez Jury w składzie Pan Henryk Gadomski i Pani Elżbieta Bogdanowicz postanowiło wyróżnić zaproszeniem na Galę Laureatów Martynę Filipowicz i Sandrę Tyc, która odbędzie się w dniu 27 stycznia w GOKSiR w Baranowie o godz. 15.00.