Gminne Przedszkole w Baranowie

Spektakl teatralny „Alicja w zaczarowanej krainie” – 10.04.2018 r.

Dnia 10.04.2018 r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Ostrołęckiego Centrum Kultury w Ostrołęce na spektakl pt. „Alicja z zaczarowanej krainy” wystawianego przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Tym razem, wystawiony spektakl został przygotowany na podstawie jednej z najbardziej znanych powieści Lewisa Carolla, fascynujących kolejne pokolenia niezwykłą atmosferą i szalonymi perypetiami tytułowej bohaterki Alicji. Dziewczyna udaje się w podróż w świat snu – pełnego absurdów i paradoksów. 

Aktorzy w czasie tego przedstawienia zadbali o to, abyśmy razem z nimi przeżyli przygodę i znaleźli się w krainie czarów i magii: dzięki barwnej scenografii, grze świateł, pięknych kostiumów, radosnej muzyce oraz humorystycznym dialogom. Po obejrzeniu przedstawienia w dobrych nastrojach, radośni i pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do przedszkola.