Gminne Przedszkole w Baranowie

Spektakl teatralny ”Duduś Wesołek i zjadacze czasu”- 27.03.2018r.

We wtorek 27.03.2018r. dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Duduś Wesołek i zjadacze czasu” w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego ARENA z Białegostoku.

Przedszkolaki śledząc losy głównego bohatera Dudusia miały okazję do analizowania zachowania chłopca, który spędzał bardzo dużo czasu przy komputerze, zaniedbując swe obowiązki, stając się niegrzecznym i niemiłym. Na szczęście w porę opamiętał się i zmienił swoje nawyki.  Głównym celem przedstawienia było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów i koleżanek. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie, chętnie odpowiadały na pytania aktorów oraz brały czynny udział w niektórych scenach w trakcie spektaklu. Na zakończenie nagrodziły aktorów brawami.