Światowy Dzień Pluszowego Misia – 25.11.2020r

25 listopada tradycyjnie obchodzimy w przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku odbył się on trochę inaczej ze względu na pandemię COVID 19.

Grupa „Smerfy” – wykonała misie z papierowych talerzyków

Grupa „Zielone żabki” – śpiewały i tańczyły przy piosence „Pokochaj Pluszowego Misia”

Grupa „Krasnoludki” – wykonywanie zadań przyniesionych w kopercie przez Misia.

Grupa „Biedroneczki” – kupowanie prezentów swoim misiom.

Grupa „Pszczółki” – wykonała laurki dla misia na sercu.