Gminne Przedszkole w Baranowie

Święto Babci i Dziadka

W naszym przedszkolu w dniach 21 i 22 stycznia 2016r., odbyły się spotkania, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Pierwszego dnia uroczystości przybyli dziadkowie dzieci z grup „Krasnoludki” oraz „Misie”, a  drugiego z grup „ Kubusie Puchatki” oraz „Jeżyki”. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Te dni na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.