Gminne Przedszkole w Baranowie

Święto Rodziny – 23.05.2016r.

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka, dziecko to największe szczęście w życiu każdej rodziny. W naszym przedszkolu w dniu 23.05.2016r. zostało zorganizowane Święto Rodziny, na które licznie przybyli mamusie, tatusiowie oraz rodzeństwo naszych przedszkolaków. Pani Dyrektor powitała wszystkich bardzo serdecznie podkreśliła ważność rodziny w życiu każdego dziecka i złożyła wszystkim gorące życzenia.

Atrakcją tego dnia był występ Pana Arkadiusza Gwizdały, uczestnika programu „Mam talent”, który zaprezentował pokaz baniek mydlanych. Najbardziej podobało się dzieciom zamykanie ich parami w dużej kolumnie bańkowej. Każde dziecko miało również możliwość samodzielnie korzystać ze specjalnych obręczy i wykonać własny mini pokaz akrobacji baniek mydlanych. Następnie na tarasie przedszkolnym każda grupa przedszkolna zaprezentowała występy. Grupa „Kubusie Puchatki” zatańczyła taniec „Motylki” oraz zaśpiewała piosenkę „Właśnie po to jest rodzina”. Grupa „Jeżyki” przedstawiła swoją interpretację układu tanecznego „Illusion” oraz „Hop siup dana dana”. „Krasnoludki” zaprezentowały taniec „Samba” , „Walc angielski” oraz „ Nasz cudowny świat”. „Misie” zatańczyły do piosenek „Loka loka” i „Polka”. Pan Jarosław Śliwowski- instruktor zajęć rytmicznych zachęcił wszystkich obecnych do wspólnej zabawy „ Tańcem butów”, w której chętnie wzięli udział rodzice wraz z pociechami. Pani Dyrektor, podziękowała sponsorom za wsparcie uroczystości oraz zaprosiła wszystkich na poczęstunek (kiełbaska z grilla, napoje, ciasta, lody) i przyjemne piknikowanie na przedszkolnym podwórku. Mamy nadzieje, że czas spędzony razem pozostanie na długo w pamięci i jeszcze bardziej zacieśni więzi rodzinne.