Gminne Przedszkole w Baranowie

Święto Rodziny – 28.05.2019r.

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka i odwrotnie.

Dziecko to światło szczęście w życiu każdej mamy i taty.

 

„Święto Rodziny” – to dobra okazja, by wyrazić rodzicom swoją miłość, wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wspaniałomyślnie wybacza. Dzień ten jest również doskonałą formą integracji dzieci z rodzicami i nauczycielami oraz okazją do dobrej zabawy. 28 maja 2019r Gminne Przedszkole w Baranowie zorganizowało na terenie GOKSiR-u „Święto Rodziny”. Na tę okoliczność przedszkolaki zaprosiły swoich ukochanych Rodziców. Na początku uroczystości odbył się oficjalny występ przedszkolaków, którzy z wielkim zaangażowaniem i przejęciem zaprezentowały się przed zgromadzoną publicznością oraz wręczyły przygotowane laurki.

Dalsza część uroczystości miała charakter zabawy ze Studiem  Artystycznym  Teatr i Animacja „Ssmyk” z Białegostoku. W czasie biesiady wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast,  grillowanych kiełbasek oraz cukrowej waty . Na koniec wszystkie dzieci otrzymały prezenty z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka ufundowane przez Radę Rodziców oraz lokalnych sponsorów:

v  SPS HANDEL „MARKET PRIM” W BARANOWIE

v  FIRMA HANDLOWA „JAN” – JAN SZULC WOLA BŁĘDOWSKA

v  SM MLEKOWITA W BARANOWIE

v  PIEKARNIA „SEZAM” – SPÓŁKA JAWNA WŁODARCZYK – BARANOWO

v  P.P.H „MAWA” SKLEP GROSZEK – W. OGONOWSKI

Podziękowania kierujemy również do rodziców za przygotowanie poczęstunku oraz dzieciom za miło spędzony dzień.