Święto Rodziny z klaunem Fredem- 12.06.2018r.

Dnia 12.06.2018 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Rodziny, które jak co roku odbyło się w GOKSiR w Baranowie.

Za wystrój sali i organizację imprezy  odpowiedzialne były

Pani mgr AGNIESZKA ZALEWSKA
Pani mgr AGNIESZKA DEPTUŁA.

Przedszkolaki spędziły atrakcyjnie dzień ze swoimi Rodzicami. Każda grupa zaprezentowała taniec, którego nauczyła się na zajęciach rytmiczno- tanecznych.

Imprezę prowadził wesoły klaun Fred.

Na scenie nie zabrakło wesołej iluzji, pantomimy, komicznej gry na gitarze z końcowym show pirotechnicznym.

W trakcie uroczystości wszyscy częstowali się ciastem i napojami. Dzieci oglądały pokaz baniek mydlanych, tańczyły z rodzicami przy muzyce, brały udział w konkursach, zabawach z balonami i chustą animacyjną.

Impreza zakończyła się wspólnym grillowaniem na świeżym powietrzu. Ochłodą dla uczestników były lody.

Ten wesoły dzień były możliwy, dzięki pomocy rodziców i sponsorów.
Gminne Przedszkole w Baranowie serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości i poczęstunku dla dzieci.

Podziękowania kierujemy również dla sponsorów:
Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita w Baranowie,
Pani Edyty Filipowicz- kierownik sklepu „Market Prim” w Baranowie,
SPS „Handel Market Prim” w Baranowie
Właścicielom piekarni „Sezam” w Baranowie Państwu : Jolancie i Edwardowi Włodarczyk,
Państwu Bożenie i Janowi Szulc,
Państwu Monice i Waldemarowi Grabowskim,
Państwu Mroczkowskim z Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „Getmor”