Gminne Przedszkole w Baranowie

WARSZTATY WIELKANOCNE W SALI ZABAW „NADILANDIA” w Kadzidle.

19 marca 2024 roku dzieci z grupy Krasnoludki wyjechały na wycieczkę do sali zabaw „Nadilandia” w Kadzidle. Celem podróży było uczestniczenie naszych najmłodszych wychowanków w warsztatach wielkanocnych.

Dzieci poznały tradycję Świąt Wielkanocnych oraz zwyczaje związane z ich obchodzeniem. Podczas warsztatów Krasnoludki rozwiązywały zagadki oraz szukały kolorowych jajeczek, które doprowadziły je do Króliczka Wielkanocnego z niespodziankami. W programie wycieczki było także malowanie gipsowego króliczka oraz robienie stroików wielkanocnych. W trakcie pobytu, ciekawą niespodzianką okazało się wyjście Królika – maskotki, który obdarował dzieci pisankami. Po skończonych warsztatach dzieci z wielką radością korzystały z atrakcji i zabawek znajdujących się w sali zabaw. Na twarzach gościł uśmiech i zadowolenie z tak cudownie spędzonego czasu. Nasza wycieczka szybko dobiegła końca i nadszedł czas pożegnania z tym cudownym miejscem.

Za zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu DZIĘKUJEMY

Rodzicom z grupy Krasnoludki .