Gminne Przedszkole w Baranowie

Warsztaty wielkanocne z Rodzicami – 05.04.2019r.

Nasze przedszkole bardzo ceni sobie możliwość aktywnej współpracy z rodzicami. Zajęcia otwarte pozwalają rodzicom poznać środowisko, w którym przebywa dziecko, warsztat pracy nauczyciela, zasady prowadzenia zajęć. Wśród rodziców największym powodzeniem cieszą się jednak te zajęcia, w których mogą bezpośredni uczestniczyć. W dniu 05.04.2019r. w grupie 6- latków odbyły się zajęcia warsztatowe z rodzicami na temat „Palmy wielkanocne” organizowane przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w ramach współpracy z naszym przedszkolem. Rodzice chętnie i licznie skorzystali z możliwości udziału w takich zajęciach, wspólnie z dziećmi wykonali tradycyjne palmy wielkanocne, które zabrali ze sobą do swoich domów. Te warsztaty były nie tylko wspaniałą lekcją poznawania tradycji ludowych, ale przede wszystkim służyły integracji dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników poradni we wspólnych działaniach.