Gminne Przedszkole w Baranowie

Warsztaty wielkanocne z rodzicami w grupie: Krasnoludki i Misie – 04.04.2017r.

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i tworzenia dekoracji.IMG_20170404_114557

IMG_20170404_112842Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców dzieci z grupy III – KRASNOLUDKI i z grupy IV – MISIE na warsztaty, na których poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne oraz przygotowywaliśmy dekoracje świąteczne. Warsztaty rozpoczęliśmy krótkim tańcem. Następnie w wesołej, ciepłej i rodzinnej atmosferze rodzice razem z dziećmi przystąpili do wykonywania świątecznych dekoracji. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą, każda świąteczna dekoracja była inna i wyjątkowa.

Dziękujemy Rodzicom za obecność, przyniesione materiały oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech.