Gminne Przedszkole w Baranowie

Wycieczka do Kreatywnego Centrum Zabawy „Hoopla w klocki”

W ramach prezentu mikołajkowego, Rada Rodziców zorganizowała wycieczkę do sali zabaw „Hoopla w klocki” w Ostrołęce.

7 grudnia na wyjazd ruszyły młodsze grupy – Krasnoludki, Żabki i Biedroneczki.

8 grudnia Smerfy i Pszczółki. Dzieci w ramach wyjazdu brały udział w warsztatach bożonarodzeniowych, gdzie miały okazję własnoręcznie ozdobić bombki. Później nadszedł czas na pobyt w sali zabaw, gdzie przedszkolaki mogły bawić się w różnorodnych strefach Kreatywnego Centrum Zabawy. Wymyślały oryginalne budowle z klocków, dostępnych w najróżniejszych rozmiarach. Mogły kształtować swoje umiejętności manualne przy zębatkach w dużym formacie. Nie brakowało również interaktywnych zabaw, które kochają dzieci. Mogły korzystać ze Ścianki Knoocker oraz Magicznego Dywanu. Dziękujemy dzieciom, biorącym udział w wycieczce za wspólną zabawę, Radzie Rodziców za organizację wyjazdu oraz opiekunom z przedszkola i Kreatywnego Centrum Zabawy „Hoopla w klocki”