Gminne Przedszkole w Baranowie

Wyjazd do kina Jantar w Ostrołęce.


Źródło- https://multikino.pl/filmy/ron-usterka

15 listopada 2021r. wszystkie grupy z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do Kina Jantar w Ostrołęce.

Dzieci miały okazję obejrzeć animację pod tytułem „Ron Usterka”. Tytułowy Główny bohater Barney to społecznie wycofany gimnazjalista, oraz jego nowy, chodzący i mówiący robot- tytułowy Ron, który ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń. Celem takich wyjazdów jest kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, – kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz w środkach transportu oraz integracja dzieci w grupie i wzmocnienie więzi koleżeńskich.