Gminne Przedszkole w Baranowie

Wyjazd do OCK w Ostrołęce na spektakl teatralny pt. „Plastusiowy pamiętnik”- 09.02.2018r.

09.02.2018r. „Kubusie Puchatki” oraz „Wesołe jeżyki” oglądały teatrzyk oparty na lubianej lekturze M. Kownackiej pt. „Plastusiowy pamiętnik”. Nabyły treści mówiące o przyjaźni, odpowiedzialności, odwadze oraz mądrości. Był to spektakl poruszający w sposób szczególny wyobraźnię, niezależnie od wieku. Przeniósł dzieci w świat pełen radości, zabawnych zdarzeń, gdzie wszystko wygląda inaczej i wszystko jest możliwe. Wraz z Plastusiem- małym ludzikiem z plasteliny dzieci wtopiły się w ciąg niesamowitych perypetii przeplatanych rytmicznymi piosenkami i teatralnymi efektami. Spektakl wzbogacała piękna scenografia, barwne kostiumy, ciekawa choreografia, a przede wszystkim wspaniała gra aktorów.