Gminne Przedszkole w Baranowie

Wyjazd przedszkolaków do ostrołęckich salonów zabaw „Figlarium” i „Urwis”- 20.05.2018

Dnia 23 maja dzieci z grup „Kubusie Puchatki”, „Pszczółki” i „Krasnoludki” wyjechały na wycieczkę autokarową do Ostrołęki by spędzić miło czas w salonach zabaw. Starsze przedszkolaki bawiły się w „Figlarium”, natomiast młodsze w salonie „Urwis”. Korzystały z torów sprawnościowych, basenu z  kulkami, pojazdów napędzanych akumulatorem i innych ciekawych zabawek. Miały okazję malować swoją twarz i stać się na chwilę jakimś zwierzęciem np. pieskiem, lwem czy tygrysem. W centrum zabaw „Figlarium” bawiły się dzieci z grupy „Kubusie Puchatki”. Spędziły dwie godziny w labiryntach, torach przeszkód, na zjeżdżalniach i basenie z piłeczkami. Każda grupa mogła odpocząć po zabawie podczas wspólnego poczęstunku serwowanego w salonach zabaw. Dzieci zmęczone ale radosne i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.