Gminne Przedszkole w Baranowie

Wyjazd przedszkolaków do Salonu zabaw „Urwis” i „Figlarium” w Ostrołęce 17.05.2017r.

Dzieci uwielbiają zabawy, bo zabawa to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale również nauka wielu praktycznych umiejętności. Wiele radości daje dzieciom czas spędzony w różnego rodzaju  salonach dla dzieci i placach zabaw. Dlatego też dnia 17 maja 2017r wszystkie grupy z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do Ostrołęki. „Kubusie Puchatki” oraz „Misie” spędziły czas na wspaniałej zabawie w salonie „Urwis”. Tory sprawnościowe, basen pełen kulek oraz przede wszystkim duży wybór pojazdów napędzanych akumulatorem sprawiły, że dzieciom trudno było pożegnać się z tym miejscem. „Wesołe Jeże” i „Krasnoludki” natomiast odwiedziły Centrum Zabaw „Figlarium”. Czteropoziomowa konstrukcja a w niej zjeżdżalnie, labirynty, tor przeszkód oraz również basen z piłeczkami pochłonęła dzieci zabawą. Dodatkową atrakcją były przeprowadzone eksperymenty chemiczne pt. „Jak to jest możliwe?”, w których chętne przedszkolaki brały aktywny udział. Uwieńczeniem wyjazdu była wizyta trzech grup w Mc Donaldzie, w którym każde dziecko otrzymało zestaw Happy Meal.