WYZWANIA Z LWEM LOLKIEM: „WIELKA OLIMPIADA ZWIĘRZĄT”, „POZNAJĘ MOJE EMOCJE”

Dzieci z grup „Krasnoludki” oraz „Biedroneczki” w tym roku brały udział w Gimnastycznym wyzwaniu z Lwem Lolkiem organizowanym przez Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „Ekspresja”

Pierwsza część gimnastycznego wyzwania „Wielka olimpiada zwierząt” (01.03.2022 do 3.03.2022), rozbudziła chęć dzieci do ćwiczeń gimnastycznych oraz dalszego udziału w wyzwaniu.

Część wyzwania zatytułowana „Poznaję Moje emocje” (30.05.2022 – 1.06.2022) – te trzy dni były dla nas czymś więcej niż tylko gimnastyką.

Były:

– chęcią zaszczepienia radości poprzez aktywność fizyczną,

– były pragnieniem budowania ŚWIADOMOŚCI EMOCJONALNEJ, od najmłodszych lat, żeby wychować dziecko na szczęśliwego, świadomego swoich potrzeb człowieka.

Ta praca nie zaczyna się po 18-stce, ale już od urodzenia.

Dzieci wysłuchały także Podcastuo czujnej Sowie, który miał na celu pokazanie, że samorozwój oraz przestrzeń i zaufanie to ważne elementy wzajemnych relacji, jak również przyczynia się do budowania świadomego, szczęśliwego małego Człowieka.

Podczas wyzwania dzieci świetnie się bawiły, a także przekonały ile satysfakcji daje dążenie do samodoskonalenia.