Gminne Przedszkole w Baranowie

,,Żabki” i ,,Biedroneczki” w bibliotece

17 kwietnia 2024 r. dzieci odwiedziły Gminną Bibliotekę w Baranowie. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z miejscem, w który mogą wypożyczyć książki. Była to pierwsza wizyta dla niektórych dzieci w tym magicznym miejscu.

Pani Małgorzata zapoznała dzieci z biblioteką. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem oglądały książeczki. Dowiedziały się również co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki i jak należy się w niej zachowywać. W trakcie pobytu dzieci pokolorowały przygotowane obrazki oraz wypożyczyły książki do wspólnego czytania. Otrzymały również Kartę Małego Czytelnika, zachęcającą do udziału w projekcie ,,Mała Książka Wielki Człowiek”.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi i Pani Kasi za zorganizowane zajęcia dla naszych przedszkolaków.