Gminne Przedszkole w Baranowie

Zajęcia otwarte w grupie Żabki

19 marca 2024 r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców połączone z warsztatami wielkanocnymi. Rodzice mieli możliwość poznania pracy dydaktyczno – wychowawczej nauczyciela, a także obserwacji swojego dziecka w czasie prowadzonych zajęć.

Uczestnicy wysłuchali inscenizowanego wiersza, następnie w dobry humor wprawił wszystkich masażyk wykonany dzieciom przez rodziców, a następnie rodzicom przez ich pociechy. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne podczas śpiewania piosenki ,,Pisanki, pisanki”. Nie zabrakło gier oraz konkurencji dzieci kontra rodzice. Zajęcia przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze. Na koniec odbyły się warsztaty, podczas których dzieci z pomocą mam wykonały piękne kolorowe zajączki.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność i mile spędzony czas.