Zmiana w rekrutacji do przedszkola.

Zmiana zasad rekrutacji do przedszkola w związku z
rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem.

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzaniem z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego, zmianie ulega dotychczasowy sposób potwierdzenia woli zapisania dziecka do przedszkola.

Dyrektor Przedszkola  informuje o sposobie dostarczania dokumentów do przedszkola

w ramach rekrutacji na rok szkolny 2020/2021,

termin składania wniosków do 10 kwietnia 2020 roku

Rodzice mogą skorzystać z niżej wymienionych sposobów:

• Wysłanie skanu karty zgłoszenia/deklaracji kontynuacji lub wypełnienie karty zgłoszenia/deklaracji kontynuacji w programie word i przesłanie drogą mailową na adres:

przedszkolebaranowo@gmail.com

– Karta zgłoszenia dziecka do Gminnego Przedszkola w Baranowie.doc

– Deklaracja kontynuacji uczęszczania dziecka do Gminnego Przedszkola w Baranowie.docx

(rodzice, którzy prześlą mailowo potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do Przedszkola w programie word, będą musieli w późniejszym czasie dostarczyć dokumenty w formie papierowej)

• W przypadku braku możliwości wysłania skanu, możliwe jest dostarczenie dokumentów w wersji papierowej  do przedszkola w każdy:

– wtorek od godz. 10.00 do 12.00

piątek od godz. 10.00 do 12.00

W placówce zachowane będą zaostrzone reguły sanitarne. Dokumenty będą zbierane do tzw. skrzynki podawczej. Przy wejściu do przedszkola – w holu – jest ustawiona skrzynka, do której rodzice mogą wrzucać wnioski rekrutacyjne w zamkniętych kopertach.

Informacja dotyczy rodziców, którzy nie zdążyli złożyć karty zgłoszenia/deklaracji kontynuacji dziecka do Gminnego Przedszkola w Baranowie.

Ewentualne konsultacje udzielane będą drogą mailową lub telefonicznie nr tel. 511 527 205

Barbara Toryfter